Aktualności

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! HAPPY NEW YEAR! GODT NYTT ÅR! P.S. W piątek 31.12.2021 biuro EMMCO w Gdańsku będzie zamknięte. Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek. / EMMCO office in Gdańsk will...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

HAPPY NEW YEAR!

GODT NYTT ÅR!

P.S. W piątek 31.12.2021 biuro EMMCO w Gdańsku będzie zamknięte. Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek. /
EMMCO office in Gdańsk will be closed on Friday, December 31, 2021. Please contact us on Monday.

Pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom oraz Współpracownikom magicznych Świąt pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery. Pracownicy i Zarząd EMMCO / A merry Christmas to all our Clients and Colleagues!...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom oraz Współpracownikom magicznych Świąt pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery.

Pracownicy i Zarząd EMMCO

/

A merry Christmas to all our Clients and Colleagues!
We wish you magical Christmas full of joy, warmth and unique family atmosphere.

Employees and the Management Board of EMMCO

Prace rusztowaniowe

5 lutego 2021

PRACE RUSZTOWANIOWE DLA BLADT INDUSTRIES A/S – PROJEKT LEPSØYA BRIDGE Stawiając na rozwój EMMCO oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu i znajomości branży poszerzyliśmy naszą ofertę o wykonawstwo prac rusztowaniowych. Tym bardziej...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

PRACE RUSZTOWANIOWE DLA BLADT INDUSTRIES A/S – PROJEKT LEPSØYA BRIDGE

Stawiając na rozwój EMMCO oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu i znajomości branży poszerzyliśmy naszą ofertę o wykonawstwo prac rusztowaniowych.

Tym bardziej cieszymy się z skutecznej realizacji kontraktu dla jednego z liderów w branży firmy Bladt Industries A/S, która wysoko oceniła efekty wykonanych przez nas prac oraz umiejętności naszego personelu.

W 2020 r. uczestniczyliśmy w projekcie LEPSØYA BRIDGE podczas montażu konstrukcji mostowej. Prace wykonywane były na wysokości 50 metrów przy zachowaniu najwyższych standardów BHP. Dodatkowym wyzwaniem były trudne i zmienne warunki atmosferyczne panujące w Søvik/Ålesund w Norwegii.

Zespół wykwalifikowanych monterów rusztowań EMMCO wykonał prace w zakresie:

 • budowy oraz przebudowy różnego rodzaju platform, od prostych rusztowań po złożone konstrukcje, takie jak rusztowania podwieszane, wspornikowe i zadaszenia tymczasowe
 • weryfikacji i zapewnienia stabilnego podłoża pod rusztowanie
 • wznoszenia rusztowań
 • układania podestów komunikacyjnych
 • weryfikacji uszkodzeń
 • naprawy rusztowań, poręczy i siatek bezpieczeństwa

LEPSØYA BRIDGE, którego głównym wykonawcą jest Skanska Norway, jest mostem o długości 805 metrów i wadze 4100 ton łączącym wyspę Lepsøya z lądem.

Nadzór inwestorski

29 stycznia 2021

NADZÓR INWESTORSKI DLA GRUPY ROBYG – OSIEDLE NOWA LETNICA W GDAŃSKU Pragniemy poinformować, iż zrealizowaliśmy kolejny nadzór inwestorski dla Grupy ROBYG. Prace dotyczyły etapu VII osiedla NOWA LETNICA w Gdańsku...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

NADZÓR INWESTORSKI DLA GRUPY ROBYG – OSIEDLE NOWA LETNICA W GDAŃSKU

Pragniemy poinformować, iż zrealizowaliśmy kolejny nadzór inwestorski dla Grupy ROBYG. Prace dotyczyły etapu VII osiedla NOWA LETNICA w Gdańsku tj. 17 kondygnacyjnych budynków oznaczonych symbolem G1 i G2. Prace wykonywane przez EMMCO trwały od lipca 2019 do stycznia 2021.

Nadzór realizowany był kompleksowo przez nasz zespół uprawnionych inżynierów branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej.

W latach 2017-2019 nadzorowaliśmy dla Grupy ROBYG prace podczas budowy budynków zarówno na osiedlu NOWA LETNICA jak i na osiedlu ZAJEZDNIA WRZESZCZ w Gdańsku.

Do tej pory nadzorowaliśmy obiekty na budowach NOWA LETNICA oraz ZAJEZDNIA WRZESZCZ o łącznych ilościach: PUM 81 265 m2, 1663 lokale mieszkalne o powierzchni od 28m2 do 116m2.

Grupa ROBYG to lider rynku deweloperskiego w Trójmieście oraz w Polsce realizująca inwestycje mieszkaniowe od Ponad 20 lat.

Z zaciekawieniem przyglądamy się robiącym ogromne wrażenie planom budowy kolejnych etapów osiedla Nowa Letnica przez Grupę ROBYG.

Zarejestrowany dostawca w systemie Achilles JQS

14 stycznia 2021

Firma EMMCO Pomorze została pozytywnie zweryfikowana i zatwierdzona jako wiarygodny i sprawdzony dostawca w systemie Achilles JQS. Achilles JQS jest prestiżowym systemem zrzeszającym europejskich klientów z branży Oil & Gas....

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Firma EMMCO Pomorze została pozytywnie zweryfikowana i zatwierdzona jako wiarygodny i sprawdzony dostawca w systemie Achilles JQS.

Achilles JQS jest prestiżowym systemem zrzeszającym europejskich klientów z branży Oil & Gas.

Jest to nasz drugi certyfikat z globalnego systemu Achilles kwalifikującego dostawców z różnych branż.

EMMCO jest już zakwalifikowane jako dostawca usług w systemie StartBANK dotyczącym branży budowlanej.

Zarejestrowany dostawca w systemie StartBANK

30 grudnia 2020

Miło nam poinformować, iż firma EMMCO Pomorze przeszła pozytywną weryfikację i została zakwalifikowana jako dostawca w systemie StartBANK. Utworzony w 2005 r. we współpracy z The Norwegian Construction Industry Association...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Miło nam poinformować, iż firma EMMCO Pomorze przeszła pozytywną weryfikację i została zakwalifikowana jako dostawca w systemie StartBANK.

Utworzony w 2005 r. we współpracy z The Norwegian Construction Industry Association (BNL) system StartBANK zrzesza norweskich klientów z branży budowlanej.

StartBANK jest częścią globalnego systemu Achilles kwalifikującego dostawców z różnych branż.

Wesołych Świąt!

22 grudnia 2020

Dziękujemy za kolejny rok współpracy. Życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku! Zarząd i pracownicy EMMCO

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Dziękujemy za kolejny rok współpracy.
Życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Zarząd i pracownicy EMMCO

Certyfikacja ISO

16 grudnia 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pozytywnie przeszliśmy audyt potwierdzający spełnienie wymogów normy ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018 w zakresie: Prac spawalniczo – monterskich oraz rozbiórkowych wraz z nadzorem na...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pozytywnie przeszliśmy audyt potwierdzający spełnienie wymogów normy ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018 w zakresie:

 • Prac spawalniczo – monterskich oraz rozbiórkowych wraz z nadzorem na budowie
 • Wielobranżowego nadzoru technologicznego procesu produkcji spawanych konstrukcji stalowych i rurociągów przemysłowych
 • Wielobranżowego nadzoru inwestorskiego procesu budowy obiektów budowlanych
 • Kompleksowego zarządzania projektem i budową
 • Wynajmu personelu inżynierskiego, inspektorskiego, produkcyjnego i badawczego

Wprowadzenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy pozwoli nam doskonalić realizację naszych usług, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.