Aktualności

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2024

Z okazji zbliżających się Świąt pragniemy złożyć naszym Klientom oraz Współpracownikom najserdeczniejsze życzenia radości, spokoju i pomyślności. Niech nowy rok będzie przepełniony sukcesami, ambitnymi planami i interesującymi projektami. Pracownicy i...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Z okazji zbliżających się Świąt pragniemy złożyć naszym Klientom oraz Współpracownikom najserdeczniejsze życzenia radości, spokoju i pomyślności.
Niech nowy rok będzie przepełniony sukcesami, ambitnymi planami i interesującymi projektami.
Pracownicy i Zarząd EMMCO

🎅 🎄 🎁 🎅 🎄 🎁 🎅 🎄 🎁 🎅 🎄 🎁 🎅 🎄 🎁 🎅 🎄 🎁

On the occasion of the upcoming Christmas we would like to send our Customers and Employees our warmest wishes for joy, peace and prosperity.
May the new year be filled with successes, ambitious plans and interesting projects.
Employees and the Management Board of EMMCO

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! HAPPY NEW YEAR! GODT NYTT ÅR! P.S. W piątek 31.12.2021 biuro EMMCO w Gdańsku będzie zamknięte. Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek. / EMMCO office in Gdańsk will...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

HAPPY NEW YEAR!

GODT NYTT ÅR!

P.S. W piątek 31.12.2021 biuro EMMCO w Gdańsku będzie zamknięte. Zapraszamy do kontaktu w poniedziałek. /
EMMCO office in Gdańsk will be closed on Friday, December 31, 2021. Please contact us on Monday.

Pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom oraz Współpracownikom magicznych Świąt pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery. Pracownicy i Zarząd EMMCO / A merry Christmas to all our Clients and Colleagues!...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom oraz Współpracownikom magicznych Świąt pełnych radości, ciepła i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery.

Pracownicy i Zarząd EMMCO

/

A merry Christmas to all our Clients and Colleagues!
We wish you magical Christmas full of joy, warmth and unique family atmosphere.

Employees and the Management Board of EMMCO

Prace rusztowaniowe

5 lutego 2021

PRACE RUSZTOWANIOWE DLA BLADT INDUSTRIES A/S – PROJEKT LEPSØYA BRIDGE Stawiając na rozwój EMMCO oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu i znajomości branży poszerzyliśmy naszą ofertę o wykonawstwo prac rusztowaniowych. Tym bardziej...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

PRACE RUSZTOWANIOWE DLA BLADT INDUSTRIES A/S – PROJEKT LEPSØYA BRIDGE

Stawiając na rozwój EMMCO oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu i znajomości branży poszerzyliśmy naszą ofertę o wykonawstwo prac rusztowaniowych.

Tym bardziej cieszymy się z skutecznej realizacji kontraktu dla jednego z liderów w branży firmy Bladt Industries A/S, która wysoko oceniła efekty wykonanych przez nas prac oraz umiejętności naszego personelu.

W 2020 r. uczestniczyliśmy w projekcie LEPSØYA BRIDGE podczas montażu konstrukcji mostowej. Prace wykonywane były na wysokości 50 metrów przy zachowaniu najwyższych standardów BHP. Dodatkowym wyzwaniem były trudne i zmienne warunki atmosferyczne panujące w Søvik/Ålesund w Norwegii.

Zespół wykwalifikowanych monterów rusztowań EMMCO wykonał prace w zakresie:

 • budowy oraz przebudowy różnego rodzaju platform, od prostych rusztowań po złożone konstrukcje, takie jak rusztowania podwieszane, wspornikowe i zadaszenia tymczasowe
 • weryfikacji i zapewnienia stabilnego podłoża pod rusztowanie
 • wznoszenia rusztowań
 • układania podestów komunikacyjnych
 • weryfikacji uszkodzeń
 • naprawy rusztowań, poręczy i siatek bezpieczeństwa

LEPSØYA BRIDGE, którego głównym wykonawcą jest Skanska Norway, jest mostem o długości 805 metrów i wadze 4100 ton łączącym wyspę Lepsøya z lądem.

Nadzór inwestorski

29 stycznia 2021

NADZÓR INWESTORSKI DLA GRUPY ROBYG – OSIEDLE NOWA LETNICA W GDAŃSKU Pragniemy poinformować, iż zrealizowaliśmy kolejny nadzór inwestorski dla Grupy ROBYG. Prace dotyczyły etapu VII osiedla NOWA LETNICA w Gdańsku...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

NADZÓR INWESTORSKI DLA GRUPY ROBYG – OSIEDLE NOWA LETNICA W GDAŃSKU

Pragniemy poinformować, iż zrealizowaliśmy kolejny nadzór inwestorski dla Grupy ROBYG. Prace dotyczyły etapu VII osiedla NOWA LETNICA w Gdańsku tj. 17 kondygnacyjnych budynków oznaczonych symbolem G1 i G2. Prace wykonywane przez EMMCO trwały od lipca 2019 do stycznia 2021.

Nadzór realizowany był kompleksowo przez nasz zespół uprawnionych inżynierów branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej.

W latach 2017-2019 nadzorowaliśmy dla Grupy ROBYG prace podczas budowy budynków zarówno na osiedlu NOWA LETNICA jak i na osiedlu ZAJEZDNIA WRZESZCZ w Gdańsku.

Do tej pory nadzorowaliśmy obiekty na budowach NOWA LETNICA oraz ZAJEZDNIA WRZESZCZ o łącznych ilościach: PUM 81 265 m2, 1663 lokale mieszkalne o powierzchni od 28m2 do 116m2.

Grupa ROBYG to lider rynku deweloperskiego w Trójmieście oraz w Polsce realizująca inwestycje mieszkaniowe od Ponad 20 lat.

Z zaciekawieniem przyglądamy się robiącym ogromne wrażenie planom budowy kolejnych etapów osiedla Nowa Letnica przez Grupę ROBYG.

Zarejestrowany dostawca w systemie Achilles JQS

14 stycznia 2021

Firma EMMCO Pomorze została pozytywnie zweryfikowana i zatwierdzona jako wiarygodny i sprawdzony dostawca w systemie Achilles JQS. Achilles JQS jest prestiżowym systemem zrzeszającym europejskich klientów z branży Oil & Gas....

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Firma EMMCO Pomorze została pozytywnie zweryfikowana i zatwierdzona jako wiarygodny i sprawdzony dostawca w systemie Achilles JQS.

Achilles JQS jest prestiżowym systemem zrzeszającym europejskich klientów z branży Oil & Gas.

Jest to nasz drugi certyfikat z globalnego systemu Achilles kwalifikującego dostawców z różnych branż.

EMMCO jest już zakwalifikowane jako dostawca usług w systemie StartBANK dotyczącym branży budowlanej.

Zarejestrowany dostawca w systemie StartBANK

30 grudnia 2020

Miło nam poinformować, iż firma EMMCO Pomorze przeszła pozytywną weryfikację i została zakwalifikowana jako dostawca w systemie StartBANK. Utworzony w 2005 r. we współpracy z The Norwegian Construction Industry Association...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Miło nam poinformować, iż firma EMMCO Pomorze przeszła pozytywną weryfikację i została zakwalifikowana jako dostawca w systemie StartBANK.

Utworzony w 2005 r. we współpracy z The Norwegian Construction Industry Association (BNL) system StartBANK zrzesza norweskich klientów z branży budowlanej.

StartBANK jest częścią globalnego systemu Achilles kwalifikującego dostawców z różnych branż.

Wesołych Świąt!

22 grudnia 2020

Dziękujemy za kolejny rok współpracy. Życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku! Zarząd i pracownicy EMMCO

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Dziękujemy za kolejny rok współpracy.
Życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Zarząd i pracownicy EMMCO

Certyfikacja ISO

16 grudnia 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pozytywnie przeszliśmy audyt potwierdzający spełnienie wymogów normy ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018 w zakresie: Prac spawalniczo – monterskich oraz rozbiórkowych wraz z nadzorem na...

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pozytywnie przeszliśmy audyt potwierdzający spełnienie wymogów normy ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018 w zakresie:

 • Prac spawalniczo – monterskich oraz rozbiórkowych wraz z nadzorem na budowie
 • Wielobranżowego nadzoru technologicznego procesu produkcji spawanych konstrukcji stalowych i rurociągów przemysłowych
 • Wielobranżowego nadzoru inwestorskiego procesu budowy obiektów budowlanych
 • Kompleksowego zarządzania projektem i budową
 • Wynajmu personelu inżynierskiego, inspektorskiego, produkcyjnego i badawczego

Wprowadzenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy pozwoli nam doskonalić realizację naszych usług, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.