Wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają jako wynik pracy zespołowej

Dlaczego Emmco?

Zespół EMMCO to certyfikowani inspektorzy, dyplomowani inżynierowie, w tym rzeczoznawcy techniczni, budowlani oraz wykwalifikowana kadra produkcyjna, badawcza i biurowa. Realizujemy zlecenia dla polskich i zagranicznych liderów w branży. EMMCO stwarza możliwość rozwoju umiejętności zawodowych poprzez zróżnicowane, wymagające i zaawansowane technicznie projekty. Zapraszamy do współpracy.

INŻYNIEROWIE
I INSPEKTORZY

Oferujemy ogromne możliwości dla ambitnych inżynierów i inspektorów: udział w zaawansowanych technicznie projektach w kraju i zagranicą w międzynarodowym zespole, pracę z najnowocześniejszymi technologiami renomowanych firm oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wśród pracowników mamy rzeczoznawców technicznych, budowlanych, profesorów oraz doktorów habilitowanych nauk technicznych.

MONTERZY
I SPAWACZE

Stabilne zatrudnienie w Polsce i zagranicą. Praca rotacyjna w Norwegii na atrakcyjnych warunkach: umowa o pracę, zapewniamy: zakwaterowanie, transport, wyżywienie. Gwarantujemy bezpieczeństwo realizacji kontraktów – wynagrodzenia wypłacane w terminie.

KADRA
KIEROWNICZA

Pracujemy na wymagających i kompleksowych projektach w kraju i zagranicą, w wielu branżach, z wieloma specjalistami. Urozmaicone zadania wymagają kreatywności i tworzą doświadczenie. Naszym pracownikom zapewniamy ciekawe wyzwania zawodowe, pracę w zespole wykwalifikowanych inżynierów, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

INNE

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników w różnych specjalnościach. Tworzymy atrakcyjne środowisko pracy dlatego też w gronie naszych pracowników mile widziani są zarówno doświadczeni specjaliści, jak i młodzi ludzie rozpoczynający karierę zawodową. Czekamy na osoby otwarte, które potrafią pracować w zespole, są zaangażowane i wykazują się inicjatywą.

Aktualne ogłoszenia

Kariera

EMMCO jest połączeniem doświadczonych specjalistów i młodych ambitnych ludzi. W EMMCO wierzymy, iż zaangażowanie w pracę i skupienie na realizacji celów stanowią jeden z głównych czynników mających wpływ na nasz sukces.

CV zawierające opis obowiązków bierzemy pod uwagę w pierwszej kolejności. W CV proszę umieścić klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2015 rok, poz. 2135).”

WAŻNA INFORMACJA

Aby uzyskać dostęp do formularza zgłoszeniowego, prosimy uruchomić stronę WWW na komputerze.